Avustralya koronavirüs ile savaşmaya devam ediyor son rakamlar açıklandı

Avustralya koronavirüs ile savaşmaya devam ediyor son rakamlar açıklandı

Birçok ülke gibi Avustralya'da koronavirüs (COVID-19) ile mücadeleye devam ediyor. Diğer ülkeler gibi bir anda bu virüse maruz kalmayan ülkede bir anda vaka sayıları artmaya başladı ve ölüm sayısı 3 artarak 69'a ulaştı.

25
0
PAYLAŞ

Birçok ülke gibi Avustralya’da koronavirüs (COVID-19) ile mücadeleye devam ediyor. Diğer ülkeler gibi bir anda bu virüse maruz kalmayan ülkede bir anda vaka sayıları artmaya başladı ve ölüm sayısı 3 artarak 69’a ulaştı.

Avustralya’da, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınında yaşamını yitirenlerin sayısı 3 artarak 69’a ulaştı.

Yeni Güney Galler (NSW) ve Tazmanya Sağlık Bakanlıklarından yapılan açıklamalara göre, NSW’de yer alan Sydney’de 2, Tazmanya’da ise bir kişi daha virüsten yaşamını yitirdi.

Son artışla ülkede COVID-19 kaynaklı hayatını kaybedenlerin sayısı 69’a çıktı.

4 bin 163 kişi hastalığı atlattı

Ülkede COVID-19’a yakalanan kişi sayısı da 42 artışla 6 bin 565 oldu, 4 bin 163 kişi hastalığı atlattı.

Yurt dışından gelenlerin zorunlu karantinaya alındığı ülkede, açık veya kapalı alanlarda hane halkı dışında ikiden fazla kişinin bir araya gelmesi ve acil durumlar haricinde akraba ve ev ziyaretleri yasaklandı.

Cenaze defin işlemlerinin 10, düğünlerin 5 kişiyle yapılabildiği Avustralya’da, kısıtlama ve karantina kurallarına uymayanlar para ve hapis cezalarına çarptırılıyor.

PAYLAŞ

Warning: A non-numeric value encountered in /home/siyasethaber/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

BİR CEVAP BIRAK