Emre Belözoğlu maaş için indirim talebi bize ulaşmadı dedi

Emre Belözoğlu maaş için indirim talebi bize ulaşmadı dedi

Fenerbahçe'nin emektar futbolcusu Emre Belözoğlu kendilerine şuana kadar maaş konusunda bir indirim talebinin ulaşmadığını açıkladı. Koronavirüs salgını nedeni ile bir çok ülkede futbol müsabakaları süresiz tatil edilmişti. Bir çok kulüp oyuncularından maaşlarında indirime gitmesini talep etmişti.

19
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’nin emektar futbolcusu Emre Belözoğlu kendilerine şuana kadar maaş konusunda bir indirim talebinin ulaşmadığını açıkladı. Koronavirüs salgını nedeni ile bir çok ülkede futbol müsabakaları süresiz tatil edilmişti. Bir çok kulüp oyuncularından maaşlarında indirime gitmesini talep etmişti.

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, “Kulübümün teklif ettiği her görevi üstlenmekten gurur duyarım” dedi. Tecrübeli futbolcu, yönetimden kendilerine “maaş indirimi” talebinin gelmediğini söyledi.

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, sezon sonunda futbola veda ediyor. 39 yaşındaki oyuncu, sarı-lacivertli takımda gelecek sezondan itibaren sportif direktörlük görevini yürüteceği yönündeki iddialara yanıt verdi.

“Sezon sonunda teklif edilecek her türlü görevi üstlenmekten onur ve gurur duyarım. Görevden kaçmam söz konusu olamaz. Herkes, benim nasıl bir Fenerbahçeli olduğumu biliyor.”

“Maaş indirimi için talep gelmedi”

Deneyimli oyuncu, yönetimin kendilerinden maaş konusunda indirim talep etmediğini belirterek, “Bu konuda ne biz bir teklif götürdük ne de yönetim kanadı bize bu teklifi sundu.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak gelecek sezon Avrupa’da mücadele etmek istediklerini belirten tecrübeli oyuncu, “Başkanımız Ali Koç ile bu sezon neler yapıp, yapamayacağımızı sürekli konuşuyoruz. Yönetimin şu anda tek isteği her şeyin normale dönmesi” dedi.

PAYLAŞ

Warning: A non-numeric value encountered in /home/siyasethaber/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

BİR CEVAP BIRAK